Přihlašování do oddílů je možné pouze elektronicky vyplněním přihlášky přes formulář zde:

Přihláška: https://forms.gle/2SQHf3pWKBXjD2ah7

Po vyplnění přihlašovacího formuláře bude na poskytnutý e-mail odesláno potvrzení o přijetí (případně nepřijetí z důvodu naplněné kapacity oddílu).

Zájem o přihlašování do oddílů nás velmi těší, jejich kapacita je však omezená. V případě naplnění kapacity oddílů je možné se zapsat také a zájemci budou evidováni jako náhradníci. V případě uvolnění místa v oddílu je dle pořadí přihlášení budeme kontaktovat.

Dítě přihlašujte do konkrétního oddílu podle věku:

Světlušky = holky 2. - 5. třída; pondělí 17:00 - 18:30

Vlčata = kluci 2. - 5. třída; úterý 17:00 - 18:30

Skauti = kluci 5. - 9. třída; středa 17:00 - 18:30

Šmoulové = děti předškoláci a 1. třída, čtvrtek 16:30 - 18:00

Skautky = holky 5. - 9. třída; pátek 17:00 - 18:30

Nováčci po úspěšném přijetí obdrží na prvních schůzkách ještě papírovou přihlášku do skautské organizace.

Členský poplatek pro celý školní rok 2023/24 činí 800 Kč. Pokyny k platbě obdrží zákonný zástupce po úspěšném přihlášení dítěte.

V případě dotazů, nejasností nebo nefunkčního formuláře nás kontaktujte na střediskové e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Správcem osobních údajů člena a kontaktů na zákonné zástupce je Junák - český skaut, středisko Dr. Bečváře Přeštice, z. s., sídlem Nepomucká 1219, Přeštice, IČO: 49181726.

Osobní údaje jsou zpracovány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 a zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Správce osobní údaje zpracovává v rozsahu nezbytném pro výkon oprávněné činnosti spolku, a to konkrétně pro zajištění kontaktování člena a jeho zákonných zástupců při zajištění činnosti a v návaznosti na ní (např. komunikace se zákonným zástupcem ohledně činnosti člena, pozvánky na akce aj.)